Перший матч в сезоні буде зіграний вже 14 вересня

11 вересня в Champion Hall Parimatch відбулася прес-конференція, присвячена початку четвертого сезону чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч. В ході заходу спікери розповіли про формат проведення турніру, майбутні заходи і популяризації хокею в Україні.

Генеральний директор Української хокейної ліги Сергій Варламов розповів про домовленості з Федерацією хокею України і наголосив на важливості підтримки з боку соціально-відповідального бізнесу:

- Нещодавно ми досягли домовленості з Федерацією хокею України, і права на проведення чемпіонату України з хокею передані нам на 3 роки. Це означає, що наступні 3 сезони також будуть організовані Української хокейної лігою.

5 команд з 6 є приватними, а значить не дотуються з державного або місцевого бюджетів. І це при тому, що хокей є одним з найдорожчих командних видів спорту для батьків, дітей і керівників команд.

Хочеться висловити особливу подяку тим людям і компаніям, які підтримують спорт в Україні. В першу чергу, я говорю про торгову марку «Parimatch», яка є нашим титульним спонсором. Наші відносини є дружніми, і я дуже радий оголосити про перепідписання контракту на наступний сезон.

Представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра відмітив прогрес українського хокею:

- Вже четвертий рік поспіль ми будемо партнерами Української хокей ліги, і нам приємно стежити за прогресом українського хокею. Це не просто контракт з маркетинговими проявами. Це дійсно системна підтримка українського спорту з цікавими проектами «Кращий гравець місяця» і «тренування із зіркою». Ми впевнені, що наступний сезон стане ще більш цікавим і насиченим.

Виконавчий директор УХЛ Олексій Брага представив підсумковий звіт сезону 2018/19 і анонсував нові проекти Ліги, серед яких: «Матч всіх зірок УХЛ», УХЛ BusinessHub для неформального спілкування представників ЗМІ, бізнесу та культури, створення нової комунікаційної платформи для спілкування з журналістами.

Також в планах Ліги на найближчі два роки значиться проведення «Зимової класики» - хокейного матчу під відкритим небом на футбольному стадіоні.