Вболівальники «Білого Барсу» відвідали відкрите тренування хокеїстів свого клубу!

У понеділок, 12 серпня, вболівальники нашого клубу отримали можливість відвідати передсезонні збори нашого клубу «Білий Барс», де всі бажаючі мали нагоду поспілкуватися зі спортсменами, сфотографуватися з ними та отримати на згадку пам’ятні призи.

Спершу фани нашої команди подивилися, як хокеїсти виконують спеціальні силові вправи, а потім були присутніми на футбольних поєдинках, які завершили тренування.

Після цього виснаженні гравці, незважаючи на втому, вирішили вручити кожному присутньому невеличкі сюрпризи.

Завдяки цій зустрічі хлопці зрозуміли, наскільки вболівальники люблять їх та як вони вірять у кожного з хокеїстів. Хочеться вірити, що ця зустріч стане для наших хлопців поштовхом для битв та майбутніх перемог!

Фотозвіт про зустріч з вболівальниками можна знайти тут.