Перший лід «Білого Барсу» у новому сезоні 2019-2020

Сьогодні 21 серпня хокеїсти дорослої команди нашого клубу «Білий Барс» вийшли на своє перше льодове тренування у цьому сезоні, яке відбулося на льоду арени «Термінал» в Броварах. На лід вийшли 25 хокеїстів та два воротаря.

Перед початком тренування в роздягальні головний тренер клубу Костянтин Буценко привітав усіх хокеїстів та тренерів з довгоочікуваною подією для кожного хокеїста – першою пробою льоду у сезоні.

Після цього він також поздоровив з днем народження, яке випало на цей день, адміністратора нашого клубу – Анатолія Шкуру та молодого нападника Артема Грабовецького!

Потім він оприлюднив план сьогоднішнього заняття. Спершу хокеїсти виконували невелику розминку та «доганялки». Потім були виконані декілька спеціальних технічних вправ. Після цього наприкінці тренування хлопці поділилися на декілька складів та провели між ними двосторонню гру, в якій не було застосовано силових прийомів.

Після всіх цих навантажень заморені від перших у сезоні льодових навантажень хлопці отримали до виконання ще декілька фізичних вправ, але вже на «землі».

Фотозвіт про сьогоднішнє льодове тренування дивитися тут.