Сергій Логач та Максим Ядловський: - Перше тренування на льоду виявилося важким

Захисники «Білого Барсу» Сергій Логач та Максим Ядловський дали експрес-інтерв’ю клубній пресслужбі після першого тренування на льодовій арені в "Терміналі".

Сергій Логач: - Це було перше наше льодове тренування у цьому сезоні. Оскільки ми так давненько не тренувалися, тому це заняття було досить важким. Довелося виконати багато вправ на швидкіст.

Ми спрямовуємо себе до серйозних навантажень та маємо на меті добре підготуватися до Kremenchuk Open Cup-2019.

- Чи задоволені ви сьогоднішнім тренуванням?

- Звісно, задоволені, бо ми вже давно не стояли на льоду. Добре повернулися. Таким чином - все добре!

Максим Ядловський: - З нетерпінням чекали на цю подію, бо встигли вже скучити за льодом. Як завжди перше тренування виявилося важким, бо всі тільки починають «вкатуватися».

- Як настрій?

Настрій в усіх тільки позитивний. Всі з нетерпінням чекали льоду, ще коли були на базі в Терезині! Також є нові хлопці у команді, усі хочуть щось показати.

- Які сподівання на турнір у Кременчузі?

- Ставимо тільки максимально високі цілі. Показати якомога кращий результат, і через це добре підготуватися до регулярного чемпіонату.