Олександр Бобкін: - Дуже правильно проводити такі турніри

- Скажіть, будь ласка, декілька слів про перший матч в сезоні.

- Я вважаю, що матч для нас склався непогано. Ми програли з великим рахунком, але насправді ми тільки тиждень тому вийшли на лід (21 серпня).

Команда «Кременчук» була більш швидкою та мобільною, але другий період в нас непоганим. Хлопці трохи перенервували, тому що це була перша гра. Вважаю, що перший урок вийшов добрим. Ми зробимо висновки та будемо йти далі. В принципі, все йде за планом.

- Ваш наступний матч проти «Донбасу» ...

- По-перше, безумовно, ми змінимо склад. Ми привезли п’ять п’ятірок, і зробимо ротацію у складі. По-друге, на літньому турнірі немає різниці, з яким суперником ми граємо – Донбасом, Дніпром чи Кременчуком. Усі команди грають свої перші ігри. Завжди нам, молодій команді, інтересніше грати з лідером, з сильним суперником.

- На Ваш погляд, наскільки корисні такі передсезонні змагання?

- Дуже правильно проводити такі турніри. Команди вкатуються в сезон. Хлопці проходять дуже важку передсезонну підготовку, і такі матчі становляться для них цукеркою наприкінці зборів, пограти в хокей, отримати насолоду від улюбленої справи. А для тренерів це, в першу чергу, можливість передивитися гравців, бо всі мають по шість-сім ланок, та визначитися з тими гравцями, з якими вони підуть в сезон.