Ігор Шаманський: - Для нас зараз усі суперники рівні

- Ваші комантарі по грі?

- Поздоровляю «Кременчук» з перемогою, хороша гра.

Ми, звичайно, маємо свої причини невдалої гри. Ми повели п’ять чи шість тренувань під навантаженнями, немає зіграності. Але нічого. По-маленбку, через ігри будемо втягуватися. «Кременчук» вже місяць на льоду. Вони зіграні, присутні комбінації. Вони також фізично сильніші. Через ці матчі ми набираємо форму, тренуємся і поступово будемо підходити до сезону в гарній формі.

- Ти вперше на Kremenchuk Open Cup. Які враження від турніру?

- На цьому турнірі так, вперше. З «Дженералз» ми не були. Організація дуже гарна. Взагалі дуже хороший передсезонний турнір. Все продумано. Дуже корисно. Такі ткрніри допомагають командам знайти свої кондиції.

- Завтра у вас гра з «Донбасом» …

- Зараз відпочинемо, переспимо. Ми не дивимся на те, що «Донбас» - теперішній чемпіон України. Для нас зараз всі суперники рівні. Нам треба виходить та грати. Тому це буде можливість перевірити нашу команду і себе з сильним суперником.