Олександр Савицький: - Не ми придумали ці хокейні закони та не нам їх відміняти

- Перша гра в сезоні, Ваші враження від неї

- Дивлячись на рахунок, здавалося начебто і нічого. Зрозуміло, що це перша гра, сумбур в діях. Добре, шо ми змогли забити на початку матчу. Є моменти, над якими нам треба працювати. Якщо брати другий період, коли ми вийшли та провели його, практично, без кидків, тоді загальний висновок по грі один – потрібно грати всі 60 хвилин. Не ми придумали ці хокейні правила, та не нам їх відміняти або преробляти. Якщо повністю віддаватися грі всі 60 хвилин, тоді все буде добре.

- Такий бліц-кіг на старті – 3:0. За рахунок чого він вийшов?

- Настрій, бажання, міць та, як завжди, підтримка вболівальників. Всі ці фактори визначили непоганий старт.

- Після цього була довга безгольова посуха для обох команд ...

- Ми грали проти дуже гарної команди «Білого Барсу», у складі якої молоді хлопці, розбавлені досвідченими гравцями, в яких також присутні самолюбство, хокейні навики та вміння. Наші також почали діяти у півсили.

- Наскільки шайба, яку пропустили, мобілізувала команду?

- Шайба, яку ми пропустили – це повне неподобство. Наскільки – важко відповісти, але почали грати більш строго та впевнено.

- Наступний матч проти «Дніпра», з яким ви грали в півфіналі – принциповий. Як ви настоюєтися на нього?

- На таких  турнірах можна продивитися велику кількість гравців, які приїздять в команди. Тому для нас усі матчі принципові – і сьогодні, і завтра, і післязавтра. Тому на кожну гру максимальний настрій, максимальна самовідданість та самовіддача. Для нас неважливо – чи то фінал, чи півфінал.

- Коли ви визначитися зі складом на сезон?

- На цей час ми вже процентів на 70 визначилися з хлопцями. Ще чекаємо декілька хокеїстів, які повинні зміцнити нашу команду.