В матчі «Дніпро» - «Білий Барс» було зіграно тільки 2 періода

В першому періоді команди показали рівний хокей. Але одну шайбу спроміглися у меншості пропустити білоцерківці. Другий період команди завершили із рахунком 3-1 на користь херсонців. Але після цього по-причині технічних проблем команди за домовленістю завершили гру.

Таким чином «Дніпро одержав перемогу з рахунком 4-1 та посів третє місце в турнірній таблиці на Kremenchuk Open Cup-2019.

«Дніпро» - «Білий Барс» 4:1 (1:0, 3:1)

Дніпро: Гурко. Білоусов – Шулешов, Афанасьєв, Микульчик, Фірсов, Декало, Сирченко, Каракулько П, Матусевич. Каракулько А. – Воробьов – Лінгсбергс, Макарицький, Коваленко, Ромащенко, Бабинець, Чердак, Чекмарьов, Каралулько, Янишевський, Бондаренко.

Білий Барс: Кучер. Таран (А) – Гребеник, Васильєв, Логач, Вол. Алексюк (К), Ядловський, Буняк, Грицюк. Грабовецький – Куцевич – Лесніков, Дурдиєв, Ружніков, Середницький, Бородай, Симчук, Вал. Алексюк, Качан, Зозовський, Панченко, Андрощук, Ромахин.

Голи: 1:0 - Каракулько А. (Лінгсбергс, 07:54 – менш.), 2:0 – Лінгсбергс (Воробььов, Каракулько А., 24:57), 2:1 – Панченко (Бородай, Ружніков, 26:11), 3:1 - Бабинець (28:02), 4:1. Чекмарьов (Ромащенко, Макарицький, 32:38).

Штраф: 6 - 6