Олександра Бобкіна призначено старшим тренером юніорської збірної команди України

Сьогодні в офісі Федерації хокею України відбулося засідання Ради ФХУ, на якому було вирішено декілька важливих питань, одним з яких було про призначення старшого тренера юніорської збірної команди України (U18).

На цю посаду було запропоновано кандидатуру українського хокеїста і тренера Олександра Бобкіна.

У свою чергу Олександр Бобкін представив присутнім програму підготовки збірної (U18) команди на сезон та до участі в чемпіонаті світу серед юніорів в Дивізіоні ІВ (Азіаго, Італія).

Після голосування одностайним рішенням Олександра Бобкіна було призначено старшим тренером юніорської збірної команди України (U18).

З чим ми його і поздоровляємо!