«Білий Барс» провалює другий період у грі з «Дніпром»

Сьогодні «білоцерківський «Білий Барс» на льодовій арені «Термінал» провів товариську зустріч із херсонським «Дніпром».

У першому періоді номінальні господарі мали багато моментів щоб відкрити рахунок. Але саме гості закинули першу шайбу. Барси кинулися відіграватися і, зусиллями Юрія Качана, це їм вдплося. Команди пішли на першу перерву з рахунком 1:1.

У другому періоді білоцерківці дуже багато почали помилятися у захисті. В нападі також нічого не виходило. До цього додалися і непотрібні вилучення. Це все призвело то того, що перед початком третьої двадцятихвилинки рахунок на табло був 1:6 на користь гостей з херсону.

У третьому періоді барси почали захоплювати ініціативу і намагалися скоротити рахунок. Павло Таран та Богдан Середницький зуміли вразити ворота Владислава Гурка. Але на більше барсів вже не вистачило.

До речі відмітимо, що гра вийшла дуже брудною – на двох команди спромоглися набрати 126 хвилин штрафу!

«Білий Барс» – «Дніпро» 3:6 (1:1, 0:5, 0:2)

5 вересня 2019 року, Бровари, ЛА «Термінал», 19:00

«Білий Барс»: Пеленський (Кучер з 40хв.). Васильєв, Логач, Вол. Алексюк, Таран, Ядловський, Гребеник, Грицюк. Ромахін, Дурдиєв, Лесніков, Шаманський, Петрошенко, Ружніков, Середницький, Демянюк, Бородай, Куцевич, Грабовецький, Максименко, Вал. Алексюк, Качан, Панченко.

«Дніпро»: Петров (Гурко з 40хв.). Білоусов – Шулешов, Декало – Пугачов, Афанас'єв – Матусевич, Сірченко – Будько. Каракулько – Лібсбергс – Вороб'йов, Василенков – Степанов – Чернишенко, М. Кузнецов – А. Кузнецов – Новіков, Мурадов, Брага, Целогородцев, Тимченко.

Шайби: 0:1 Новіков (М. Кузнецов, 15:34). 1:1 Качан (Демянюк, Середницький, 16:47). 1:2 Білоусов (Лібсбергс, 23:35). 1:3 Василенков (Чернишенко, Декало, 24:26). 1:4 М. Кузнецов (А. Кузнецов, 34:27 – більш.). 1:5 Новіков (М. Кузнецов, 37:35 – більш.). 1:6 Брага (Тимченко, 38:58). 2:6 Таран (Бородай, 51:08 – більш.). 3:6 Середницький (Качан, 52:37 – більш.).

Воротарі: Пеленський (Кучер з 40хв.) – Петров (Гурко з 40хв.).

Штраф: 73 (2 – 18 – 53) – 53 (4 – 0 – 49)